בעלות המלאכה

(משהו על נשות החיל שמאחורי הקלעים של הבלוג הזה)

אני. באתי לעולם בבוקר סתווי של 1986. אימי טוענת שהייתי ילדה חכמה ומוצלחת, וזו וודאי הסיבה שסביב השנים 1987-1988 פיתחתי שתי מיומנויות מרשימות: דיבור ולעיסת מזון מוצק. את שתי היכולות הללו אני משכללת במרץ מאז ועד היום. המתכונים בבלוג רובם פיתוח שלי למקורות השראה שונים ברשת ומחוצה לה. מאחורי שנים רבות של צמחונות וחצימחונות, ולכן הבלוג אינו מכיל בכלל מתכוני בשר (למרות שיש קצת דגים). אה, ובאמת קוראים לי עלמה.

*

מתוך קנאות מתמדת לפרטיותו, צלם הבית של הבלוג, א', ביקש להופיע כאן באות הראשונה של שמו בלבד. על מנת לכבד את הערכתו למסתורין, נספר כאן רק שא' מצלם במצלמה מסוג ניקון D80, שהפליקר שלו (שמכיל אלבום שלם של צילומי אוכל שלא נכנסו לבלוג) גר כאן, ושהוא עלול להיות עצבני במיוחד כשמישהו פוגע בזוויות האור שלו. מלבד זאת, יודעי דבר מלחשים שא' הוא אייקון תרבות, סמל מין, ואשת חיל בפני עצמו, אבל כל זאת, כאמור, חתום בגינזך.

*

הבלוג הזה הוא הגרסה העצמאית והמשוכללת לבלוג הקודם שלי בבלוגלי. את המעבר החלק להיותי דוטקום פילס בעבורי טל גלילי, סטטיסטיקאי, בלוגר, ואיש וורדפרס משכמו ומעלה. מלבד העובדה שטל"ג נוטה להתייחס בקלילות מעוררת השראה לדברים המפחידים ביותר בעולם (להלן: אינטרנט ומתמטיקה), אציין גם את עצבי הברזל שלו בכל הקשור להתמודדות עם חרדותיה של עבדתכן הנאמנה לגבי המעבר לדומיין עצמאי.

תגובה אחת על בעלות המלאכה

 1. ליבי
  5 בנובמבר 2011 at 10:58 (13 שנים ago)

  הכנתי את העוגיות. יצא ממש טעים!
  הם כל כך עדינות, גם בטעם הלימון העדין ובמתיקות העדינה ועוד יותר במרקם הקליל והעדין.. הם כמעט לא קיימות בפה כשלוקחים ביס….
  ממש כיף!
  תודה! 

  הגב

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.